Szkolenia BHP

Znajdź swoje miasto i sprawdź ofertę!

Szkolenia BHP

Zapraszamy do kontaktu firmy prowadzące działalność na terenie Dopiewo, Tarnowo Podgórne, Buku, Mosiny, Plewisk, Szamotuł, Kórnika.

W związku ze zmianą siedziby naszej firmy, staliśmy się bardziej dostępni dla klientów z w/w obszarów.

Aby zobaczyć pełną ofertę, zajrzyj tutaj:

Szkolenia BHP dla pracowników biurowych

O szkoleniach e-learinig dowiesz się poniżej:

Szkolenie BHP online

BHP Dopiewo

Posiadasz firmę w gminie Dopiewo? Potrzebujesz kompleksowych działań z zakresu BHP? W takim razie skorzystaj z naszej oferty! BHP Falanga świadczy usługi z dziedziny BHP i pierwszej pomocy w Poznaniu i jego okolicach od lat. Posiadamy bogate doświadczenie i fachową wiedzę na temat bezpieczeństwa i higieny podczas pracy, więc możesz liczyć na profesjonalną obsługę!

Organizujemy szkolenia BHP, zarówno wstępne, jak i okresowe. Sporządzamy także specjalistyczną dokumentację, w tym dokumentację powypadkową bądź oceny ryzyka zawodowego. Z uwagi na Państwa dobro i chęć zawarcia satysfakcjonującej współpracy dbamy o ich jakość i przejrzystość, aby były zrozumiałe dla pracodawcy oraz pracownika.

Dopiewo to gmina pełna możliwości i z ogromnym potencjałem. Jeżeli więc posiadasz tam swoją firmę wiedz, że szkolenia BHP powinno być Twoim priorytetem! Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami!

BHP Mosina

Działamy także na terenie Mosiny! Jeżeli Twojej firmie i pracownikom potrzebne są obowiązkowe szkolenia BHP, to śmiało zgłoś się do BHP Falanga! Spośród wszystkich firm na rynku, które udzielają takich szkoleń, jesteśmy od lat liderami! Świadczy o tym nie tylko nasza obszerna wiedza, ale także nowoczesne podejście do tematu BHP.

Na początek możesz zawsze liczyć na darmowy audyt bezpieczeństwa. Wśród naszych najważniejszych usług na pewno wymienić można kursy i szkolenia BHP, szkolenia z pierwszej pomocy oraz sporządzenie zbioru potrzebnych dokumentów. Jesteśmy także do dyspozycji w ramach stałej współpracy w postaci doradztwa, pomocy przy kontrolach, prowadzeniu okresów audytów stanu bezpieczeństwa lub opracowywaniu dokumentacji wypadkowej.

Naszym głównym priorytetem jest stawianie na jakość. Chcemy, aby od początku naszej współpracy dominowało zrozumienie i sprawna komunikacja. Dlatego zawsze dostosowujemy nasze oferty pod indywidualne potrzeby klienta. Mosina to miasto pełne perspektyw na przyszłość - pozwól, że pomożemy Twojej firmie się prawidłowo rozwijać!

Pełna oferta dostępna poniżej:

Szkolenia BHP pracowników biurowych

Polecamy zapoznać się również ze szkoleniami online:

Kurs BHP online
Szczegóły oferty znajdują się poniżej:


Szkolenia dla pracowników biurowych


Posiadamy również szkolenia online:


Kurs BHP online

BHP Plewiska

Zadbaj o bezpieczeństwo swoich pracowników organizując im kompleksowe szkolenia BHP! Plewiska to jeden z naszych głównych obszarów, w którym świadczymy tego typu usługi. Jeżeli interesują Cię rzetelne i ciekawe szkolenia BHP jednocześnie, to śmiało możesz na nas liczyć!

BHP Falanga od lat słynie z nowoczesnego podejścia do szkoleń BHP i nie tylko. Oprócz kursów z bezpieczeństwa i higieny pracy oferujemy również szkolenia z pierwszej pomocy oraz pomoc i doradztwo w sporządzaniu dokumentacji powypadkowej. Jesteśmy także dostępni w ramach stałej współpracy, aby zawsze służyć radą oraz pomagać przy kontrolach.

Plewiska jest jedną z najbardziej rozwijających się wsi podpoznańskich, głównie pod względem gospodarczym. Ilość nowych firm i przedsiębiorstw ciągle rośnie, dlatego ważne jest, aby pracownicy znali podstawy BHP. Z nami to będzie możliwe!

BHP Szamotuły

Oferujemy także nasze usługi na terenie Szamotuł. Jeżeli posiadasz tam firmę, a jeszcze nie przeszkoliłeś swoich pracowników z zakresu BHP, koniecznie się z nami skontaktuj!

Szkolenia BHP to nasza specjalność. Na rynku słyniemy od nowoczesnego podejścia i innowacyjnych rozwiązań. Z racji, że wiedza o BHP to czasem kwestia życia i śmierci, dążymy do tego, aby każdy uczestnik szkolenia posiadał dokładną wiedzę na ten temat. Robiąc to w sposób niekonwencjonalny i ciekawy mamy pewność, że efekt końcowy będzie jak najbardziej pozytywny. Oprócz kursów i szkoleń BHP jesteśmy także do dyspozycji w kwestiach rozporządzenia dokumentacji, również w ramach stałej współpracy.

Szamotuły - czekamy na Ciebie! Posiadasz tam swoją firmę? Potrzebujesz rzetelne szkolenia BHP? To zapraszamy do współpracy!

Poznaj naszą ofertę:

Szkolenia BHP - cennik

A także co nieco o naszych szkoleniach online:

BHP e-learning
Poznaj dokładnie nasze usługi poniżej:

Usługi BHP - cennik

Oferujemy także szkolenia kursy BHP w formie e-learningu:

Kurs BHP online

BHP Tarnowo Podgórne

BHP Falanga oferuje swoje usługi z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy na terenie gminy Tarnowo Podgórne. Jeżeli posiadasz tam swoją firmę i potrzebujesz kompleksowych szkoleń i kursów BHP możesz na nas liczyć!

Od lat jesteśmy liderami na rynku szkoleń BHP. Nasze szkolenia BHP charakteryzują się przede wszystkim nowoczesnym podejściem i rzetelnością jednocześnie. Wierzymy, że innowacyjne rozwiązania, które stosujemy, dają jeszcze większy efekt podczas nauki zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Dzięki temu pracownik po tak odbytym szkoleniu ma zadowalającą wiedzę na ten temat, co przyczynia się do jego większego bezpieczeństwa podczas wykonywania obowiązków. Oprócz samych kursów i szkoleń, oferujemy również stałą współpracę w postaci doradztwa i pomocy w rozporządzaniu dokumentacji.

Tarnowo Podgórne jest dla nas bardzo ważnym obszarem. Jeżeli Cię interesują szkolenia BHP na wysokim poziomie koniecznie się z nami skontaktuj.

Oferujemy nasze usługi w pełnym zakresie, np.:

  • szkoleń wstępnych oraz okresowych (w języku polskim, ukraińskim, angielskim)
  • kompleksowej obsługi BHP
  • audytów przygotowujących do certyfikacji lub kontroli PIP
  • inne, w zależności od państwa potrzeb.


BHP Falanga - Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze w zakresie bhp, ppoż oraz pierwszej pomocy na terenie Poznania i okolic.

Ilość odwiedzin w tym miesiącu: 312

Łącznie odwiedziło nas: 12720

Currently are 3 guests and no members online

BHP Falanga Krzysztof Pawlaczyk

Ul. Więckowska 18, Dopiewo 62-070
    +48 575-477-007
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 


Mgr inż. Krzysztof Pawlaczyk

Główny Specjalista ds. BHP
Inspektor ochrony przeciwpożarowej
Instruktor pierwszej pomocy
Audytor wewnętrzny PN-N/ OHSAS 18001

    +48 575-477-007
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.