BHP Komorniki

Oferta specjalna dla Komornik

BHP Komorniki

Zapraszamy do kontaktu firmy prowadzące działalność na terenie Komornik.

Obecnie najliczniejsza część naszych klientów prowadzi działalność właśnie w Komornikach. Nic w tym dziwnego - Komorniki mają w sobie ogromny potencjał, jeśli chodzi o zakładanie własnej działalności. Gmina ta ciągle się rozwija, dając wiele możliwości młodym i ambitnym przedsiębiorcom. Z tego też powodu jesteśmy stale dostępni dla potencjalnych klientów z Komornik.

Mając własną działalność należy zadbać o BHP firmy, a w szczególności pracowników. BHP Falanga to zespół specjalistów, którzy z profesjonalizmem podchodzą do tematu bezpieczeństwa i higieny pracy, dlatego każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie, mając na uwadze specyfikę zakładu i liczbę pracowników.

Komorniki są cały czas dla nas obszarem bardzo rozwojowym, w związku z tym w Komornikach mogą Państwo skorzystać ze wszystkich oferowanych przez nas usług jak np.

  • stała, kompleksowa obsługa firmy pod kontem BHP
  • szkolenia wstępne oraz okresowe BHP (w języku polskim, angielskim i ukraińskim, stacjonarne lub on-line - więcej na ten temat tutaj - Szkolenia BHP online)
  • szkolenia z pierwszej pomocy
  • inne usługi, w zależności od płatwa potrzeb.

Obsługujemy klientów z wielu branż na terenie Komornik, dlatego prawdopodobne jest, że mamy już rozwiązania gotowe dla Twojej firmy. Nie czekaj więc i skorzystaj!

Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi usługami, zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą:

Szkolenia BHP dla pracowników biurowych

W ramach jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami


BHP Falanga - Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze w zakresie bhp, ppoż oraz pierwszej pomocy na terenie Poznania i okolic.

Today 35

Yesterday 61

Week 130

Ilość odwiedzin w tym miesiącu: 909

Łącznie odwiedziło nas: 53160

Currently are 3 guests and no members online

BHP Falanga Krzysztof Pawlaczyk

Ul. Więckowska 18, Dopiewo 62-070
    +48 575-477-007
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 


Mgr inż. Krzysztof Pawlaczyk

Główny Specjalista ds. BHP
Inspektor ochrony przeciwpożarowej
Instruktor pierwszej pomocy
Audytor wewnętrzny PN-N/ OHSAS 18001

    +48 575-477-007
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.