BHP Mosina – szkolenia, kursy, obsługa dla firm

Działamy także na terenie Mosiny! Jeżeli Twojej firmie i pracownikom potrzebne są obowiązkowe szkolenia BHP, to śmiało zgłoś się do BHP Falanga! Spośród wszystkich firm na rynku, które udzielają takich szkoleń, jesteśmy od lat liderami! Świadczy o tym nie tylko nasza obszerna wiedza, ale także nowoczesne podejście do tematu BHP.

Specjaliści ds. szkoleń i usług BHP

Na początek możesz zawsze liczyć na darmowy audyt bezpieczeństwa. Wśród naszych najważniejszych usług na pewno wymienić można kursy i szkolenia BHP, szkolenia z pierwszej pomocy oraz sporządzenie zbioru potrzebnych dokumentów. Jesteśmy także do dyspozycji w ramach stałej współpracy w postaci doradztwa, pomocy przy kontrolach, prowadzeniu okresów audytów stanu bezpieczeństwa lub opracowywaniu dokumentacji wypadkowej.

Falanga do usług!

Naszym głównym priorytetem jest stawianie na jakość. Chcemy, aby od początku naszej współpracy dominowało zrozumienie i sprawna komunikacja. Dlatego zawsze dostosowujemy nasze oferty pod indywidualne potrzeby klienta. Mosina to miasto pełne perspektyw na przyszłość - pozwól, że pomożemy Twojej firmie się prawidłowo rozwijać!
Pełna oferta dostępna poniżej:
Szkolenia BHP pracowników - Cennik

Polecamy zapoznać się również ze szkoleniami online:
Kurs BHP online


BHP Falanga - Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze w zakresie bhp, ppoż oraz pierwszej pomocy na terenie Poznania i okolic.

Today 35

Yesterday 61

Week 130

Ilość odwiedzin w tym miesiącu: 909

Łącznie odwiedziło nas: 53160

Currently are 5 guests and no members online

BHP Falanga Krzysztof Pawlaczyk

Ul. Więckowska 18, Dopiewo 62-070
    +48 575-477-007
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 


Mgr inż. Krzysztof Pawlaczyk

Główny Specjalista ds. BHP
Inspektor ochrony przeciwpożarowej
Instruktor pierwszej pomocy
Audytor wewnętrzny PN-N/ OHSAS 18001

    +48 575-477-007
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.