Szkolenia BHP

Znajdź swoje miasto i sprawdź ofertę!

Szkolenia BHP

Zapraszamy do kontaktu firmy prowadzące działalność na terenie Dopiewo, Tarnowo Podgórne, Buku, Plewisk, Szamotuł, Kórnika.

W związku ze zmianą siedziby naszej firmy, staliśmy się bardziej dostępni dla klientów z w/w obszarów.

Aby zobaczyć pełną ofertę, zajrzyj tutaj:

Szkolenia BHP dla pracowników biurowych

O szkoleniach e-learinig dowiesz się poniżej:

Szkolenie BHP online

BHP Dopiewo

Posiadasz firmę w gminie Dopiewo? Potrzebujesz kompleksowych działań z zakresu BHP? W takim razie skorzystaj z naszej oferty! BHP Falanga świadczy usługi z dziedziny BHP i pierwszej pomocy w Poznaniu i jego okolicach od lat. Posiadamy bogate doświadczenie i fachową wiedzę na temat bezpieczeństwa i higieny podczas pracy, więc możesz liczyć na profesjonalną obsługę!

Organizujemy szkolenia BHP, zarówno wstępne, jak i okresowe. Sporządzamy także specjalistyczną dokumentację, w tym dokumentację powypadkową bądź oceny ryzyka zawodowego. Z uwagi na Państwa dobro i chęć zawarcia satysfakcjonującej współpracy dbamy o ich jakość i przejrzystość, aby były zrozumiałe dla pracodawcy oraz pracownika.

Dopiewo to gmina pełna możliwości i z ogromnym potencjałem. Jeżeli więc posiadasz tam swoją firmę wiedz, że szkolenia BHP powinno być Twoim priorytetem! Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami!

BHP Plewiska

Zadbaj o bezpieczeństwo swoich pracowników organizując im kompleksowe szkolenia BHP! Plewiska to jeden z naszych głównych obszarów, w którym świadczymy tego typu usługi. Jeżeli interesują Cię rzetelne i ciekawe szkolenia BHP jednocześnie, to śmiało możesz na nas liczyć!

BHP Falanga od lat słynie z nowoczesnego podejścia do szkoleń BHP i nie tylko. Oprócz kursów z bezpieczeństwa i higieny pracy oferujemy również szkolenia z pierwszej pomocy oraz pomoc i doradztwo w sporządzaniu dokumentacji powypadkowej. Jesteśmy także dostępni w ramach stałej współpracy, aby zawsze służyć radą oraz pomagać przy kontrolach.

Plewiska jest jedną z najbardziej rozwijających się wsi podpoznańskich, głównie pod względem gospodarczym. Ilość nowych firm i przedsiębiorstw ciągle rośnie, dlatego ważne jest, aby pracownicy znali podstawy BHP. Z nami to będzie możliwe!

Szczegóły oferty znajdują się poniżej:


Szkolenia dla pracowników biurowych


Posiadamy również szkolenia online:


Kurs BHP online
Poznaj naszą ofertę:

Szkolenia BHP - cennik

A także co nieco o naszych szkoleniach online:

BHP e-learning

BHP Szamotuły

Oferujemy także nasze usługi na terenie Szamotuł. Jeżeli posiadasz tam firmę, a jeszcze nie przeszkoliłeś swoich pracowników z zakresu BHP, koniecznie się z nami skontaktuj!

Szkolenia BHP to nasza specjalność. Na rynku słyniemy od nowoczesnego podejścia i innowacyjnych rozwiązań. Z racji, że wiedza o BHP to czasem kwestia życia i śmierci, dążymy do tego, aby każdy uczestnik szkolenia posiadał dokładną wiedzę na ten temat. Robiąc to w sposób niekonwencjonalny i ciekawy mamy pewność, że efekt końcowy będzie jak najbardziej pozytywny. Oprócz kursów i szkoleń BHP jesteśmy także do dyspozycji w kwestiach rozporządzenia dokumentacji, również w ramach stałej współpracy.

Szamotuły - czekamy na Ciebie! Posiadasz tam swoją firmę? Potrzebujesz rzetelne szkolenia BHP? To zapraszamy do współpracy!

BHP Tarnowo Podgórne

BHP Falanga oferuje swoje usługi z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy na terenie gminy Tarnowo Podgórne. Jeżeli posiadasz tam swoją firmę i potrzebujesz kompleksowych szkoleń i kursów BHP możesz na nas liczyć!

Od lat jesteśmy liderami na rynku szkoleń BHP. Nasze szkolenia BHP charakteryzują się przede wszystkim nowoczesnym podejściem i rzetelnością jednocześnie. Wierzymy, że innowacyjne rozwiązania, które stosujemy, dają jeszcze większy efekt podczas nauki zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Dzięki temu pracownik po tak odbytym szkoleniu ma zadowalającą wiedzę na ten temat, co przyczynia się do jego większego bezpieczeństwa podczas wykonywania obowiązków. Oprócz samych kursów i szkoleń, oferujemy również stałą współpracę w postaci doradztwa i pomocy w rozporządzaniu dokumentacji.

Tarnowo Podgórne jest dla nas bardzo ważnym obszarem. Jeżeli Cię interesują szkolenia BHP na wysokim poziomie koniecznie się z nami skontaktuj.

Poznaj dokładnie nasze usługi poniżej:

Usługi BHP - cennik

Oferujemy także szkolenia kursy BHP w formie e-learningu:

Kurs BHP online

Oferujemy nasze usługi w pełnym zakresie, np.:

  • szkoleń wstępnych oraz okresowych (w języku polskim, ukraińskim, angielskim)
  • kompleksowej obsługi BHP
  • audytów przygotowujących do certyfikacji lub kontroli PIP
  • inne, w zależności od państwa potrzeb.


BHP Falanga - Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze w zakresie bhp, ppoż oraz pierwszej pomocy na terenie Poznania i okolic.

Today 8

Yesterday 38

Week 46

Ilość odwiedzin w tym miesiącu: 652

Łącznie odwiedziło nas: 55680

Currently are one guest and no members online

BHP Falanga Krzysztof Pawlaczyk

Ul. Więckowska 18, Dopiewo 62-070
    +48 575-477-007
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 


Mgr inż. Krzysztof Pawlaczyk

Główny Specjalista ds. BHP
Inspektor ochrony przeciwpożarowej
Instruktor pierwszej pomocy
Audytor wewnętrzny PN-N/ OHSAS 18001

    +48 575-477-007
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.